Jonutyte premija 23Sveikiname antropologę dr. Kristiną Jonutytę gavus Caroline von Humboldt apdovanojimą. Šis prestižinis apdovanojimas skiriamas perspektyviausiai podoktorantūros tyrėjai iš Vokietijos arba užsienio už pasiekimus moksle ir siekiant paskatinti tolimesnę mokslinę veiklą.

Dr. Kristina Jonutytė buvo pripažinta už savo darbą tiriant Buriatiją. Artimiausias jos planuojamas tyrimas yra skirtas buriatų etninės mažumos Rusijoje bei jos vaidmens šiuo metu vykstančiame Rusijos-Ukrainos kare, analizei.

Džiaugiamės šiais Kristinos pasiekimais, aktualiais tyrimais ir linkime sėkmės.

Berlyno Humboldtų universiteto nuotr.

Lietuvos antropologų asociacijos informacija