paskaitų sąrašas FsF naujienaŠiais metais minimos Immanuelio Kanto 300-sios gimimo metinės. Jo iškelti klausimai „Ką aš galiu žinoti? Ką aš privalau daryti? Ko aš galiu tikėtis? Kas yra žmogus?“ liečia pačią filosofijos esmę bei nepraranda aktualumo ir šiais laikais.

Nuo šių mokslo metų filosofija sugrįžo ir į bendrojo lavinimo mokyklas kaip visavertis, egzaminu baigiamas mokomasis dalykas. Atsižvelgiant į tai VU Filosofijos fakulteto Filosofijos institutas, tęsdamas bendradarbiavimą su Lietuvos filosofijos mokytojų asociacija, skelbia paskaitų ir seminarų ciklą filosofijos ir etikos mokytojams „I. Kanto transcendentalinė filosofija“.

Registracijos nuoroda https://forms.gle/KQ64Nxd3bJ5Mw4oh7

Paskaitų ciklas „I. Kanto transcendentalinė filosofija“:

Kanto Grynojo proto kritika: paprastas sudėtingų dalykų paaiškinimas
Balandžio 8 d. 18 val.
Doc. dr. Jonas Čiurlionis (nuotoliu)
Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems mokytojams

Kanto pareigos etika: Praktinio proto kritikos ir Moralės metafizikos pagrindų seminaras
Balandžio 18 d. 18 val.
Doc. dr. Jolanta Saldukaitytė (nuotoliu)

Grožio subjektyvumo problema Kanto Sprendimo galios kritikoje
Balandžio 30 d. 18 val.
Doc. dr. Vaiva Daraškevičiūtė (nuotoliu)
Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems mokytojams

Kanto Grynojo proto kritika ir transcendentalinė filosofija: kaip ją suprasti
Gegužės 14 d. 17 val.
Prof. dr. Mintautas Gutauskas (mišriu būdu)
Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems mokytojams. Norinčių dalyvauti gyvai laukiame VU Filosofijos fakultete, 209 aud.

Realybė ir Tikrovė Kanto filosofijoje
Gegužės 27 d. 17 val.
Prof. dr. (hp) Rita Šerpytytė II (mišriu būdu)
Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems mokytojams. Norinčių dalyvauti gyvai laukiame VU Filosofijos fakultete, 302 aud.

Registracijos nuoroda https://forms.gle/KQ64Nxd3bJ5Mw4oh7

Paskaitose ir seminaruose dalyvavusiems mokytojams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Paskaitas organizuoja VU Filosofijos fakultetas ir Lietuvos filosofijos mokytojų asociacija.