BJK 1 642x410Balandžio 11 d. Vilniaus universitete (VU) lankysis viena žymiausių pasaulio tenisininkių Billie Jean King. Buvusi pirmoji pasaulio raketė dalyvaus VU rengiamoje atviroje diskusijoje apie lygybę šiuolaikinėje visuomenėje ir lygias galimybes sporte.

Pernai aštuoniasdešimtąjį gimtadienį paminėjusi sporto legenda atvyksta į Vilnių stebėti nacionalinių moterų teniso rinktinių kovų tarptautinėse Billie Jean King taurės (Billie Jean King Cup) varžybose.

Billie Jean King – viena žymiausių pasaulio tenisininkių, buvusi pirmoji pasaulio raketė, per karjerą laimėjusi 39 didžiojo kirčio turnyrus (12 kartų vienetų varžybose, 16 kartų – moterų dvejetų turnyruose ir dar 11 – mišriuose dvejetuose). 1973 m. Billie Jean King laimėjo legenda tapusią „Lyčių kovą“ („Battle of the sexes“), kurią tiesiogiai žiūrėjo 90 mln. televizijos žiūrovų visame pasaulyje.

Diskusija vyks balandžio 11 d. 17.00 val. VU Teatro salėje. Diskusiją moderuos VU Filosofijos fakulteto dekanas prof. Jonas Dagys.

Renginys vyks anglų kalba.

Kviečiame registruotis iš anksto. Registracija vyksta čia.