FakultetasowlVilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Filosofijos bei Filosofijos istorijos ir logikos katedros kartu su Lietuvos filosofų draugija kviečia dalyvauti nacionalinėje konferencijoje „Filosofija: teorija ir taikymai“, kuri vyks š. m. gegužės 10 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Konferencijų salėje (201 kab.). Pradžia 10 val.

Konferencijos programa

Filosofija nuo pat savo susiformavimo balansavo tarp nesuinteresuotos teorinės žiūros ir į praktinius interesus orientuotos veiklos. Šiais metais kviečiame aptarti įvairiausius jau realizuotus ir galimus filosofinio teorizavimo ir filosofijos praktinių taikymų santykius.