man-on-wireJei nori susipažinti su neįtikėtinu nusikaltimu–svajonės įgyvendinimu, kuris priverčia naujai permąstyti žmogaus galimybes, ateik balandžio 17 d. 18.45 val. į VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9, Vilnius) 107 aud.

1974 metų balandžio 7 dieną prancūzas Philippe Petit įvykdė vieną žymiausių ir artistiškiausių XX amžiaus nusikaltimų, kuriam  buvo  ruošiamasi daugiau nei 6 metus. Grupelė prancūzų, siekdami kruopščiai suplanuoti kiekvieną detalę, New York’e praleido 8 mėnesius.  Po šio įvykio Philippe buvo sulaikytas policijos kaip nusikaltėlis, suabejota jo psichine sveikata. Tačiau po paros areštinėje paleistas. JAV jis tapo tikra įžymybe.

Oskarą ir dar 30 kitų apdovanojimų pelnęs 2008 -aisiais susuktas dokumentinis filmas Man on Wire pasakoja šio puikaus nusikaltimo istoriją. Nuo pirmųjų svajonių, kruopštaus pasiruošimo, sudėtingų veikėjų tarpusavio santykių iki įvykio atomazgos. Įspūdį sustiprina tai, kad ekrane galime išvysti autentiškus kadrus iš “nusikaltimo” vietos.

Registruokis į renginį Facebook'e

Lauksime Jūsų sociokine!