VU SA FSF LogoKviečiame į Filosofijos fakulteto studentų atstovybės fotografijos parodos „Akimirkos iš pirmakursių stovyklos 2013“ atidarymą, kuris įvyks š. m. rugsėjo 2 d. 13 val. Filosofijos fakulteto 3 a. fojė.

Rugpjūčio 19-21 dienomis Filosofijos fakulteto pirmakursius ištiko didysis studijų nuotykis – fuksų stovykla „Išlikimas“. Išgyvenimo Universitete pradžiamokslis – socialinių akademinių žinių apmokymai, susitikimai su dėstytojais, kuratorių paskaitėlės – tai buvo tik pradžių pradžia. Interaktyvūs žaidimai, vaidinimai, orientacinės žaidynės ir kiti užsiėmimai sulydė teorines žinias su praktika bei garantavo, kad šių metų pirmakursiai ne tik išliks Universitete, bet ir bus patys pačiausi! Stovyklą, kaip ir kasmet, organizavo VU SA FsF.

Odė stovyklai

arba kodėl nereiktų žaidžiant pokerį iš užduoties statyti all-in‘o net ir turint 3 bartukus (ištrauka)

Naujas rytas jau išaušo,

Vadovai megafonais pradeda klegėt,

Nuo nemigos jau ir akys paraudo,

Nereikėjo naktį tiek šlamšto šnekėt.

O tie šaunūs vadovai, rūpintojėliai,

Šokinėja aplink, kad mum būtų linksmiau.

O jūs, gerkles prarėkę, mieli padarėliai,

Grįžus visgi reikės susitikti dažniau.

Ir laukiam nekantriai antrosios dienos,

Orientacinio žygio ir sunkios paskaitos,

Ir, jei neprarasim plačios šypsenos,

Sulauksim labai linksmos pabaigos!

Aleksas Bradūnas