Išleistas tarptautinio žurnalo „Journal of Comparative Family Studies“ specialus numeris „Family and Migration“, Volume XLIV, No. 6 (November –December), 2013 (ISSN 0047 – 2328), kurio sudarytoja ir redaktorė – VU Sociologijos katedros profesorė Irena Juozeliūnienė.
Žunale publikuojami Jan Trost (Švedija), Julie Seymour ir Julie Walsh (Jungtinė Karalystė), Benedicte Brahic (Jungtinė Karalystė), Irene Levin (Norvegija), Sylvie Fogiel Bijaoui (Izraelis), Mark Hutter (JAV), Irenos Juozeliūnienės (Lietuva), Judy Landesman ir Rudy Ray Seward (Izraelis, JAV), Claudia Vogel ir Elena Sommer (Vokietija) moksliniai straipsniai.

Žurnalo viršelis.
Detalus žurnalo numerio turinys.
Įvadinis redaktoriaus straipsnis.

„Journal of Comparative Family Studies“ publikuoti straipsniai yra referuojami šiose pripažintose tarptautinėse duomenų bazėse:
ABSTRACTS & INDEXES
* Sociological & Psychological Abstracts
* Family Studies Database
* Applied Social Sc. Index & Abstracts
* Current Contents-Social & Behavioral Science
* H.W. Wilson's Database
* Abstracts of Popular Culture
* Studies on Women Abstracts
* International Bibliography of Periodical Literature
* International Bibliography of Book-Reviews
* Bibliotheks-Rechenzentrum Niedersachsen
* EMBASE

Bendradarbiaujant su TSA Šeimos komitetu (angl. ISA RC06) š. m. liepos 17-19 dienomis VU Sociologijos katedra surengė pasaulinį seminarą „Šeima ir migracija“ (www.cfr2013.lt), skirtą aktualiems tarptautinės migracijos klausimams ir jų poveikiui šeiminiam gyvenimui. Seminaras organizuotas, vykdant LMT remiamą projektą „Emigracija ir šeima: iššūkiai, šeiminiai resursai, sunkumų įveikos būdai“ (sutarties Nr. VAT-39/2012).
Tarptautinė sociologų bendruomenė puikiai įvertino renginį ir pasiūlė Irenai Juozeliūnienei (kartu su švedų profesoriumi Janu Trostu) seminaro tema parengti prestižinio pasaulinio sociologijos žurnalo „Journal of Comparative Family Studies“ specialų numerį.
Žurnalo numerį galima rasti VU Sociologijos katedroje.

Kontaktinis asmuo:
Vida Valatkaitė