Kviečiame į Socionomų Forumo susitikimą „Jungtinių Tautų Vaiko teisių komiteto rekomendacijos Lietuvai: kaip mums sekasi jas įgyvendinti?“, kuris įvyks vasario 11 d., antradienį, 18 val. VU Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje (Vilnius, Universiteto g. 9/1). Skelbimas

Programoje:
Dainius PŪRAS, Vilniaus universiteto profesorius, buvęs JT Vaiko teisių komiteto narys: „JT rekomendacijų įgyvendinimo galimybės ir kliūtys“.
Elena URBONIENĖ, NVO vaikams konfederacijos direktorė: „Kompleksiško  požiūrio svarba ir socialinė partnerystė“.
Eivilė ŽЕМАITYTĖ, LR Vaiko teisių apsaugos kontrolierės vyresnioji patarėja: „Valstybės įsipareigojimai vaikams“.

Socionomų klubas, inicijuotas VU Filosofijos fakulteto Socialinio darbo katedros, subūrė socialinio darbo ir socialinės politikos dėstytojus, mokslininkus, institucijų atstovus ir socialinius darbuotojus-praktikus  svarstyti aktualias socialinio darbo ir socialinės politikos problemas bei ieškoti sprendimų. Taip jis tapo Socionomų Forumu – vieta ir galimybe tolesnėms iniciatyvoms.