Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Psichologiniai tyrimai. Reikšmė visuomenei - iššūkis tyrėjui“. Konferencija vyks 2014 balandžio 25 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Konferencijos organizatoriai: Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra, Bendrosios psichologijos katedra. Skelbimas. Konferencijos programa Parsisiųsti.
Aprašymas: Šiuolaikiniuose psichologiniuose tyrimuose yra įprasta diskutuoti apie konkretaus tyrimo praktinę reikšmę, tyrimo rezultatų praktines implikacijas. Supratimas, kad psichologiniai tyrimai yra svarbūs visuomenės gyvenime, neretai yra vienas iš mokslinių tyrinėjimų variklių. Tačiau greta tyrimo reikšmės ir vaidmens visuomenei, svarbu nepamiršti ir mokslininko, kuris nueina neretai ilgą, įdomų, o kartais akmenuotą kelią iki atsakymo į savo klausimą. Ką tame kelyje išgyvena tyrėjas? Su kokiais iššūkiais susiduria? Kaip įveikia užduotis, kurias mokslas jam užduoda?

Tad šių metų konferencijoje jaunuosius mokslininkus kviečiame pasidalinti ne tik savo moksliniais atradimais ir jų reikšme visuomenei, bet ir asmeniniais patyrimais tyrimo metu, savo mokslinės kelionės atradimais ir iššūkiais. Konferencijos programoje numatomi moksliniai jaunųjų tyrėjų psichologų žodiniai ir stendiniai pranešimai, diskusijos bei plenariniai pranešimai.
Konferencija skirta visiems besidomintiems psichologijos tyrimais. Pristatyti savo mokslinius tyrinėjimus ir jų rezultatus kviečiame jaunuosius mokslų daktarus ir psichologijos doktorantus bei psichologijos magistro bei bakalauro studijų studentus, vykdančius psichologijos krypties mokslinius tyrimus.

Daugiau informacijos konferencijos tinklalapyje www.jmpk.fsf.vu.lt

JMPK2014

Kontaktinis asmuo:
Paulina Želvienė
Tel.: +370 5 2687126
El. paštas:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos