FsF studentaiKviečiame į Filosofijos fakulteto studentų atstovybės fotografijų parodos „2013 m. nuotykiai ir smagiausios akimirkos" atidarymą, kuris įvyks š. m. kovo 7 d. 12.30 val. Filosofijos fakulteto 3 a. fojė.

Trumpai apie parodą:

Kiekvienais metais Filosofijos fakulteto bendruomenė išgyvena daugybę svarbių akimirkų. Ne kitokie buvo ir 2013-ieji, atnešę itin šiltų ir kūrybingų akimirkų bei kupini permainų Filosofijos fakultete. Studentai ne tik krimto mokslus, bet ir dalyvavo bei patys rengė konferencijas, žinoma, atrado laiko ir linksmybėms.

Savo fakulteto dienų „Fiesta Personæ” metu įvairias būdais demonstravo, koks fakultetas esame, dalinosi savo žiniomis bei talentais. Dalyvavo įvairiose akcijose, dalinosi gerumu. Taip pat vyko nuo studentiško gyvenimo neatsiejamos pirmakursių krikštynos bei stovykla. Į savo būrį priėmus daug naujų studentų, jau šaknis fakultete įleidusieji laisvai liejo savo fantaziją juos „įšventindami“. Mokslo metų pradžios šventė, pirmoji paskaita ir tradicinė Vilniaus universiteto eisena Gedimino prospektu, leido prisiminti mokyklos laikus – netrūko šypsenų ir pasididžiavimo kupinų naujokų žvilgsnių pagaliau tapus Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi. Eisena tuo nesibaigė, studentai ir toliau keliavo per metus pasiimdami vis daugiau patirties ir džiaugsmo. Buvo sunkumų (juk uoliai studijavo), tačiau patyrė ir daug juoko bei džiugesio.
Rodos, visai ką tik pasibaigę 2013-ieji metai jau pasimiršo dėl begalės naujų darbų ir įspūdžių, tad kviečiame su šypsena prisiminti studentiškus praėjusiųjų metų nuotykius ir smagiausias akimirkas.