2014 m. balandžio mėn. 11 d. 10.00- 12.30 val. kviečiame dalyvauti KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto organizuojamame seminare-diskusijoje „Europos socialinis tyrimas Lietuvoje“. Seminaras vyks dvejose vietose: Kauno technologijos universiteto E. mokymosi technologijų centre (311 a., Studentų g. 48a, Kaunas) ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje, kurioje vyks tiesioginė seminaro transliacija internetu (dalyviai turės galimybę dalyvauti diskusijoje, užduoti klausimus). Seminaro programa Parsisiųsti.

Seminaro metu prof. dr. Algis Krupavičius pristatys ESS septynerių metų patirtį Lietuvoje. Dr. Vaidas Morkevičius supažindins su ESS moduliais bei Lietuvoje atliktomis šio tyrimo bangomis, o dr. Giedrius Žvaliauskas papasakos, kokios yra prieigos prie ESS duomenų galimybės ir analizės internete instrumentai. Taip pat bus pristatyti du ESS duomenų analizės pavyzdžiai: dr. Ligita Šarkutė pristatys ESS rezultatus, atskleidžiančius, kaip Lietuvos gyventojai suvokia ir vertina demokratiją, o dr. Audronė Telešienė analizuos subjektyvią Lietuvos gyventojų gerovę. Į seminarą reikia registruotis internetu.

Seminaras organizuojamas įgyvendinant Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą mokslininkų grupės projektą „Europos socialinis tyrimas: šiuolaikinės Lietuvos visuomenės nuostatos, vertybės ir elgsena (ESS-LT)“) (sutarties Nr. MIP-022/2012).

Kontaktinis asmuo:
Ligita Šarkutė