TEMPUS projektas 2014 logoŠ. m. balandžio 7-9 dienomis Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete viešės tarptautinė delegacija iš šių Gruzijos ir Ukrainos universitetų: Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Gruzija), Samtskhe-Javakheti State Teaching University (Gruzija), Ilia State University (Gruzija), Crimean University for the Humanities University (Ukraina), Ivan Franko National University of Lviv (Ukraina), Oles Honchar Dnipropetrovsk National University (Ukraina).

Delegacija viešės pagal projektą „Development and Introduction of Multilingual Teacher Education Programmes at Universities of Georgia and Ukraine“ (DIMTEGU (No. 530360-TEMPUS-1-2012-1-GE-TEMPUS-JPCR)).

Kontaktinis asmuo:
Aldona Mačiūnienė