Doktorantai

Doktorantai Mokslinių interesų sritys

Kontaktai

Ignas Brazauskas Savanorystė, masinis bendradarbiavimas, sutelktinis darbas, socialinis kapitalas.
Žygimantas Bučius
Goda Damaševičiūtė Vaikystės studijos, kartų tyrimai, miesto antropologija, erdvės ir vietos sociologija, kasdienybės istorija.
Laura Daukšaitė
Mindaugas Ignotas Tvaraus vartojimo pasirinkimai, Japonijos visuomenė.
Ulijona Kaklauskaitė Europos socialinė politika, ekosocialinė politika, klimato teisingumas, miestų tvarumas, žaliasis augimas ir neaugimas, aplinkosauginiai mokesčiai.
Vytautas Kaktinas
Ignė Kalinauskaitė

Vaidas Kalpokas

Kriminologija.
Jūratė Litvinaitė Aukštasis mokslas
Jolanta Malažinskienė Pasakojimų konstravimas viešajame diskurse, šeimos politika, lyčių santykiai intymiuose santykiuose, tėvystė/motinystė, lyčių politika, smurtas lyties pagrindu, žmogaus teisės intymiuose santykiuose.

Olga Suprun

Aukštasis mokslas, politika.

Donata Teliškauskaitė-Čekanavičė
(akademinėse atostogose)

Vaiko priežiūros atostogos ir išmokos, socialinis draudimas, šeimos ir darbo derinimas, lyčių lygybė.
Uršulė Toleikytė Socialinis menas, Meno sociologija, P. Bourdieu socialinių fenomenų samprata, Psichikos sveikata, Kūniškumo reikšmė socialiniame pažinime.
Jovita Žėkaitė-Maconko Kriminologija, masinės medijos, kibernetinių nusikaltimų kontrolė.

Rima Žilinskaitė Skaitmeninė sociologija, skaitmeninė visuomenė, mokslo sociologija, žinojimo sociologija.