MVG programų rengimas - VU Filosofijos fakultetas

MVG programų rengimas

Kviečiame rengti Mokymosi visą gyvenimą programas!

Norint vykdyti Mokymosi visą gyvenimą programą (MVG) Filosofijos fakultete, prašome atlikti šiuos žingsnius:

 1. Parengti programos aprašą.

 2. Per Jūsų instituto direktorių (-ę) pateikti programos aprašą instituto valdybos (ar kito instituto darinio) svarstymui ir tvirtinimui.

 3. Parengti programos sąmatą.

 4. Programos sąmatą suderinti su centrine VU administracija, VU Finansų departamentu. Programos sąmatą siųsti VU Studijų kokybės ir plėtros skyriaus Studijų kokybės poskyrio vadovei Rasai Šlikaitei el. p.:  ir VU Finansų departamentui (siunčiant kopiją Cc Orintai Tumienei: ). Derinimas gali užtrukti apie 3-4 darbo dienas.

 1. Instituto patvirtintą programos aprašą ir Finansų departamento patvirtintą programos sąmatą siųsti Orintai Tumienei () likus ne mažiau nei 7 d. d. iki Fakulteto tarybos posėdžio.

 2. MVG programos aprašas ir sąmata yra tvirtinami Fakulteto taryboje.

 3. PROGRAMOS ADMINISTRAVIMAS:

  • Programoje būtina numatyti veiklas administruojantį asmenį ir jo darbus įtraukti į sąmatą. Programos administravimo veiklų pavyzdžiai: dalyvių atranka ir priėmimas, dalyvių registracija, sutarčių sudarymas, įmokų administravimas, patalpų rezervavimas, baigimo pažymėjimų parengimas ir pan.;
  • programos rengėjai administravimui gali naudotis Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centro paslaugomis – tokiu atveju sąmatoje turi būti numatyta 10 proc. programos kainos KMC paslaugoms;
  • FSF Studijų skyrius koordinuoja programos tvirtinimą FSF taryboje bei registravimą VU MVG sistemose.

 4. Studijų skyrius teikia FSF tarybos patvirtintą programą VU Kanclerio tvirtinimui dokumentų valdymo sistemoje „Avilys“.

 5. Studijų skyrius registruoja VU MVG sistemoje bei teikia informaciją viešinimui FSF kanaluose.

Dėl programos aprašo ir sąmatos formų prašome kreiptis į Studijų skyriaus darbuotoją Orintą Tumienę: , tel.: (8 5) 268 7191.

MVG programų inicijavimo ar kitais rūpimais klausimais kviečiame pasitarti su studijų prodekane Jolanta Aleknevičiene.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos