Pedagoginės studijos ir mokslas

Pedagogų rengimo studijos

70168101 2700712903312978 3523501808548839424 o

VU Filosofijos fakultetas suteikia galimybes pedagogų profesinei karjerai siūlydami įvairias studijų programas. Norintys tapti mokytojais gali rinktis net iš kelių studijų krypčių.

 

Pedagogų kvalifikacijos tobulinimas

books classroom close up college 289737 copy

Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centras savo veiklą plėtoja bendradarbiaudamas su VU padaliniais rengiant ir įgyvendinant kompetencijų tobulinimo programas.

Mokslinė veikla

mokslas1

VU Filosofijos fakultetas vykdo bendrus projektus su užsienio mokslininkais ir pedagogais, nukreiptus į mokymo proceso tubulinimą, mokytojų rengimą, jų kompetencijų tobulinimą, mokinių gebėjimų stiprinimą, pažeidžiamų grupių integraciją bei STEAM.

 

Doktorantūra

dokt2a

VU Filosofijos fakultete organizuojamos Edukologijos doktorantūros studijos bei vykdomos kitos doktorantūros studijas apimančios veiklos.

Vilniaus STEAM centras

STEAM centro Vilniuje projektas 1

Vilniaus universitetas kartu su Vilniaus miesto savivaldybe steigia STEAM centrą, kuris Vilniaus regiono moksleiviams ir visos Lietuvos vaikams taps tyrimų, atradimų ir inovacijų erdve.

 

Seminarai mokytojams profesinės šventės proga

apple 4958609 640 copy

Vilniaus universitetas kartu su Filosofijos fakulteto Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centru sveikindamas visus pedagogus su profesine švente, dovanojo nemokamų nuotolinių paskaitų ir seminarų ciklą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos