Tavistock VUŠ. m. rugpjūčio 22-26 dienomis vyks 6-asis Tarptautinis Grupių santykių seminaras „GALIA IR PAŽEIDŽIAMUMAS: derybos nelygiaverčiuose santykiuose organizacijose, bendruomenėse ir tautose arba tarp jų“.

Seminarą organizuoja Vilniaus Universitetas  ir Tavistock Žmogiškųjų santykių institutas

Seminaras skirtas įvairių profesinių sričių dalyviams: vadybos, administravimo, socialinio darbo, švietimo, kultūros, psichologijos ir kt. Jis naudingas įvairius vaidmenis organizacijose atliekantiems darbuotojams: skirtingo lygmens vadovams, administratoriams, koordinatoriams, organizatoriams, konsultantams ir kt.

Konferencijos kalba - anglų.
Daugiau informacijos konferencijos brošiūroje - parsisiųsti.
Dalyvio paraiška - parsisiųsti.

Seminaras vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto patalpose (Universiteto g. 9/1).

Kontaktinis asmuo:
Milda Autukaitė

tel.: +370 682 14 307

We are happy to anounce the 6th Vilnius International Group Relations Conference 2015:
POWER AND VULNERABILITY: Negotiating Unequal Relations Within and Between Organizations, Communities and Nations.
Conference will be held on 22nd–26th of August, 2015.

The sponsoring organizations are Vilnius University and the Tavistock Institute of Human Relations.

Working language is English.
More information within a broshure - download.
Application form - download.

Contact person:
Milda Autukaitė

tel.: +370 682 14 307

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Džiaugiamės galėdami paskelbti 6-ąją Vilniaus Tarptautinę Grupių santykių konferenciją

Konferencija vyks 2015 m. rugpjūčio 22-26 dienomis.

Rėmėjai: Vilniaus Universitetas

ir Tavistock Žmogiškųjų santykių institutas

Konferencijos kalba - anglų.

Kontaktinis asmuo:

Jolita Buzaitytė-Kašalynienė

El. paštas:

Mob. nr. +370 69883434

Nuoroda į brošiurą:

Conference will be held 22nd–26th of August, 2015.

The sponsoring organizations are Vilnius University

and the Tavistock Institute of Human Relations.

Working language is English.

Contact person:
Jolita Buzaitytė-Kašalynienė