Re imagining leadership and authority 2017 FB sm

For English language please scroll down.

Š. m. rugpjūčio 18–22 dienomis vyks 8-oji Tarptautinė Grupių santykių praktinė/patirtinė konferencija „NAUJAS ŽVILGSNIS Į LYDERYSTĘ IR VALDŽIĄ ORGANIZACIJOSE“. Konferenciją organizuoja Vilniaus Universitetas  ir Tavistock Žmogiškųjų santykių institutas.

Konferencija skirta įvairių profesinių sričių dalyviams: vadybos, administravimo, socialinio darbo, švietimo, kultūros, psichologijos ir kt. Ji naudinga skirtingus vaidmenis organizacijose atliekantiems darbuotojams: vadovams, administratoriams, koordinatoriams, organizatoriams, konsultantams ir kt.

Konferencijos kalba – anglų.
Išsami informacija apie konferenciją.
Dalyvio paraiška.
Konferencijos prieiga socialiniame tinkle Facebook.
Konferencija vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto patalpose (Universiteto g. 9/1, Vilnius).

Kontaktinis asmuo:
Tomas Rakovas

tel.: +370 678 06610

We are happy to anounce the 8th Vilnius International Group Relations Conference 2017: RE-IMAGINING LEADERSHIP AND AUTHORITY.

Conference will be held on 18th–22nd of August, 2017 in Vilnius, Lithuania (at Vilnius university, Faculty of Philosophy, located at Universiteto st. 9/1).
The sponsoring organizations are Vilnius University and the Tavistock Institute of Human Relations.

Working language is English.
More information.
Application form.
Conference event on Facebook.

Contact person:
Tomas Rakovas