Fsf vartai VU NGruodžio 22 d. VU Filosofijos fakulteto rinkimų komisija, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidate į Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto direktorės pareigas patvirtino asist. dr. Aušrą Pocienę.

Kandidatės gyvenimo aprašymas ir Instituto raidos planas.

Kandidatės Instituto raidos plano pristatymas ir diskusija su bendruomene vyks sausio 10 d. 12:00 val. Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje. Negalintiems atvykti, bus sudaryta galimybė prisijungti nuotoliniu būdu.

Sociologijos ir socialinio darbo instituto direktorės rinkimai vyks sausio 15 d. 8:00-16:00 val. Filosofijos fakulteto 106 kab.

Išankstinis balsavimas – sausio 12 d. 8:00-15:00 Filosofijos fakulteto 106 kab.

Rinkėjai – VU Statuto 12 str. 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Sociologijos ir socialinio darbo instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

Instituto direktoriaus rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai Instituto rinkėjų.

Instituto direktorė laikomas išrinktu, jei už ją balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.