Turkija lietuviams gerai pažįstama kaip turistinė destinacija. Į šalį skrenda pilni lėktuvai lietuvių poilsiautojų, tautiečiai dalinasi geriausiais atrastais kurortais, o kelionių agentūros vis pažeria karščiausių pasiūlymų. Bet ar daug lietuviai žino apie šalį, kurios saulę ir žydrai šviečiančius baseinus taip pamėgę?

Turkologė, turkų kalbos mokytoja ir vertėja Dovilė Žemaitaitytė portalui Delfi sutiko papasakoti apie tai, kuo dabar gyvena šalis, o taip pat – paaiškinti kultūrines turkų vingrybes. Pavyzdžiui, ar turi ko baimintis už turkų ištekėti planuojančios lietuvaitės. Ką turkams reiškia ir Lietuvoje transliuojami turkiški serialai. Kodėl turkai prisibijo mūsų žydraakių. Ir daug daugiau.

Skaitykite visą straipsnį

Šaltinis: Delfi / 2023 m. birželio 26 d.

Prieiga per intenetą: hhttps://www.delfi.lt/moterys/ivairenybes