Studijų skyrius

Filosofijos fakulteto Studijų skyriaus komanda linki įdomių, energingų ir prasmingų studijų Filosofijos fakultete!

Esant klausimams, visada kviečiame kreiptis į Studijų skyrių darbo dienomis nuo 9 iki 13 val. ir nuo 14 iki 17 val. telefonu arba el. paštu.

 1150596a3m  

Studijų skyriaus vadovė
Rūta Dragūnevičienė
tel. (8 5) 266 7606, el. paštas

Rūta tau padės susidaryti individualų studijų planą, atnaujinti ar keisti studijas. Taip pat ji žino visus atsakymus apie stipendijas, studentų rotaciją, studijų finansavimo keitimą, Erasmus+ bei praktiką.

 DSC0589c1  

Studijų koordinatorė
Giedrė Liupševičiūtė
tel. (8 5) 266 7607, el. paštas

Giedrė yra mūsų fakulteto pažymų, praktikos sutarčių ekspertė. Taip pat ji visada maloniai atsakys į klausimus apie Filosofijos instituto kuruojamų studijų programų studijų rezultatus, kurso kartojimą, atsiskaitymą eksternu, egzaminų laikymo atidėjimą, akademines atostogas ar studijų nutraukimą. Drąsiai kreipkis į Giedrę jei turi klausimų apie Psichologijos (turintiems aukštąjį universitetinį išsilavinimą) studijų programą.

DSC00457c1  

Studijų koordinatorė
Orinta Tumienė
(8 5) 268 7191, el. paštas

Orinta žino viską kas susiję su studijų įmokomis, studentų finansiniais įsipareigojimais, banko sąskaitomis, ji taip pat koordinuoja neįgaliųjų reikalus. Užeik pas Orintą jei nori pasikalbėti apie Psichologijos instituto kuruojamų studijų programų studentų studijų eigą, apie studijų rezultatus, kurso kartojimą, atsiskaitymą eksternu, egzaminų laikymo atidėjimą, akademines atostogas, studijų nutraukimą.

 1150832a3m   Studijų koordinatorė

Marija Tarasova
tel. (8 5) 266 7629, el. paštas

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto ir Sociologijos ir socialinio darbo instituto  kuruojamų studijų programų studentų studijų eigos klausimais apie studijų rezultatus, kurso kartojimą, atsiskaitymą eksternu, egzaminų laikymo atidėjimą, akademines atostogas, studijų nutraukimą kreipkis į Mariją. Ji taip pat atsakinga ir už praktikos sutarčių registravimą.

Zenkevic Jolanta  

Studijų koordinatorė
Jolanta Zenkevič
tel. (8 5) 219 3291, el. paštas 

Ugdymo mokslų instituto kuruojamų studijų programų studentų studijų eigos klausimais apie studijų rezultatus, kurso kartojimą, atsiskaitymą eksternu, egzaminų laikymo atidėjimą, akademines atostogas, studijų nutraukimą kreipkis į Jolantą.
albina misiunaite  

Studijų koordinatorė
Albina Misiūnaitė
tel. (8 5) 266 7600, el. paštas  

Kilus klausimų dėl gretutinių studijų, BUS‘ų (bendrųjų universitetinių studijų) ir profesinių pedagoginių studijų „Mokyklos pedagogika“, nedvejok ir kreipkis į Albiną, kuri koordinuoja šias sritis.

DSC 22631a  

Studijų koordinatorė
Vida Leilionienė
tel. (8 5) 266 7608, el. paštas  

Jei tau prireiks auditorijos, kurioj organizuosi filmo peržiūrą ar diskusiją kreipkis į Vidą.

rita novikienė copy3  

Studijų koordinatorė
Rita Novikienė
tel. (8 5) 239 8795, el. paštas

Jei tau kilo nors menkiausias klausimas apie tvarkaraščius visada kreipkis į Ritą.

Foto Inga  

Studijų kokybės specialistė
Inga Bazienė
tel. (8 5) 219 3223, el. paštas

nuotrauka Žygimantas2  

Studijų koordinatorius
Žygimantas Poškus
Tel.: 8 5 219 3017, el.p.:

Į Žygimantą galima kreiptis visais su tvarkaraščiais susijusiais klausimais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos