Apie fakultetą

VU FsF 2014Filosofijos fakultetas yra neatsiejama senojo Vilniaus universiteto dalis, savo veiklą pradėjęs nuo pat jo įkūrimo – 1579 metais. Dabartinis modernus Filosofijos fakultetas buvo atkurtas daugiau nei po 200 metų pertraukos – 1989 metais.

Fakultete sudarytos ir pradėtos vykdyti šiuolaikinės filosofijos ir sociologijos studijų programos, įtraukta Istorijos fakultete besiglaudusi psichologija, prieš šešetą metų sukurta nauja – socialinio darbo – specialybė, o nuo 2012 m. pradėta įgyvendinti socialinės politikos programa. Filosofijos fakultetas vėl tapo plataus profilio humanitarinių ir socialinių mokslų ir studijų institucija, kurioje dirba žymus Lietuvos mokslininkai ir dėstytojai.

2005 m. vasario mėn. Filosofijos fakultetas vėl grįžo į senąjį Universiteto architektūrinį ansamblį (Universiteto g. 9).

Knyga „Vilniaus universitetas. Filosofijos fakultetas. 1579-1989-2009“.

2018 m. VU Filosofijos fakulteto reprezentacinis leidinys „The One to Discover“ anglų kalba.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos