Kaleidoskopas. Pokalbis su Aleksandru Dobryninu

Pradžia: 2024-03-06 17:00
Pabaiga: 2024-03-06 19:00

kaleidoskopas A Dobryninas2024 m. kovo 6 d. 17 val. kviečiame į pirmąjį Kaleidoskopo susitikimą!

Kas gi tas Kaleidoskopas? Galbūt tai... plika akimi nematomas šviesos ir spalvų žaismas, atspindžių bei perspektyvų įvairovė, o sufokusavus akį, besisukančios kasdienės minčių ir pamąstymų formos, jungiasi, virsta unikaliomis, suteikiančiomis naujas idėjas ir vis kitokį pasaulio vaizdą.

„Kaleidoskope“ susitinka įvairiais socialiniais mokslais besidomintys žmonės su noru pažinti ir praplėsti žinių horizontą. Susitikimų metu kviečiame kartu susikurti jaukią, tyrinėti skatinančią aplinką ir gyvenimus praturtinančią erdvę, kurioje atvirų diskusijų metu drauge perpinsime idėjas ir spalvingus požiūrius.

Pirmojo susitikimo duris praversime su svečiu – Aleksandru Dobryninu.

Pokalbis vyks Filosofijos fakulteto 207 aud.