Sociologijos ir socialinio darbo instituto doktorantų seminaras

Pradžia: 2024-05-15 15:00
Pabaiga: 2024-05-15 17:00

seminaras2024 m. gegužės 15 d. (trečiadienį) 15:00 val. kviečiame visus į Sociologijos ir socialinio darbo instituto doktorantų seminarą. Seminaras vyks 313 aud.

Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros doktorantas Mindaugas Ignotas skaitys pranešimą „Tvarumo samprata kasdienybėje - empiriniai pastebėjimai iš žvalgomojo tyrimo“. Komentuos doktorantė Ulijona Kaklauskaitė.

Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros doktorantė Jolanta Malažinskienė skaitys pranešimą „Motinystė intymaus partnerio smurto kontekste“. Komentuos prof. dr. Laimutė Žalimienė.